
Kakel Lhådös Sekel vit blank 15x15 cm
FRI FRAKT
570 kr/m²
459 kr/m²Spara 19 %Kampanj39 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Sekel vit blank 15x15 cm
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
LhådösBeskrivning
Sekel är en klassisk serie kakel. Hög kvalitet med en fin sockelplatta till.
OBS! Nyansskiftningar är helt naturliga eftersom keramik är ett naturmaterial. Kontrollera nyanser och storleksvarianter före montering. Reklamation efter montering godkännes ej. Tänk även på att en bildskärm inte alltid kan återge en plattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt. Lägg till ca 10% extra i spill när du beräknar kakel- och klinkeråtgång.
Egenskaper
| Varumärke | Lhådös |
| Art.Nr. | 21017 |
| Mönster | Enfärgad |
| Längd | 15 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Färg | Vit |
| Mått | 15x15 cm |
| Storlek | 15x15 cm |
| Antal | 1 m²/frp |
| Tål Golvvärme | Nej |
| Form | Kvadratisk |
| Typ | Kakel |
| Sättyta | Enbart Vägg |
| Kant | Rund |
| Frostsäker | Nej |
| Yta | Blank |
| Serie | Sekel |
| Åtgång | + 10% |




