Kakel Tenfors Vit Blank 30x60 cm
Pris/frp 385:-
238 kr/m²30 dagars prisgaranti

Vit Blank 30x60 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ett kakel med blank yta och helt raka kanter. De exakt skurna kanterna gör det möjligt att använda minimal fog, vilket ger en modern och stilren känsla. Finns även med matt yta i samma storlek.
Varumärke
TenforsBeskrivning
Ett kakel med blank yta och helt raka kanter. De exakt skurna kanterna gör det möjligt att använda minimal fog, vilket ger en modern och stilren känsla. Finns även med matt yta i samma storlek.
Eventuella reklamationer görs innan montering. Reklamationer efter montering godkänns ej. Priset är per kvadratmeter, men produkten säljs endast i hela paket. Tänk på att plattan kan se något annorlunda ut i verkligheten då bildkvaliteten skiljer sig mycket från skärm till skärm.
Recensioner
Stefan BVerifierad köpare
för 3 år sedanBilligt och smidigt
Egenskaper
| Varumärke | Tenfors |
| Art.Nr. | B-FW3060B |
| Färg | Vit |
| Nominellt Mått | 30x60 cm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Bredd | 30 cm |
| Längd | 60 cm |
| Storlek | 30x60 cm |
| Antal | 1,62 m2/frp |
| Antal | 9 st/frp |
| Tål Golvvärme | Nej |
| Typ | Kakel |
| Sättyta | Enbart Vägg |
| Kant | Rak |
| Åtgång | + 10% |
| Serie | Tenfors |
| Yta | Blank |
| Användningsområde | Inomhus |
| Frostsäker | Nej |




