
Klinker Bricmate J36 Azul Grey Honed
FRI FRAKT
Pris/KRT 1 399:-
1 295 kr/m²30 dagars prisgaranti

J36 Azul Grey Honed
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BricmateBeskrivning
J Azul Grey Honed är en modern tolkning av klassisk Portugisisk kalksten.
Ytan är slipad, sidenmatt och tillverkad med unik 3D.Fit-teknologi som perfekt matchar den subtila strukturen med mönsterbilden. De naturliga skiftningarna ger djup och karaktär, samtidigt som den mjuka ytan reflekterar ljuset på ett stilrent sätt. En mångsidig platta för golv och vägg, anpassad för både hem- och offentlig miljö.
Egenskaper
| Varumärke | Bricmate |
| Art.Nr. | 38702 |
| Mönster | Kalksten |
| Färg | Grå |
| Mått | 30x60 cm |
| Nominellt Mått | 30x60 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Längd | 60 cm |
| Tjocklek | 9 cm |
| Antal | 1,08 m2/frp |
| Antal | 6 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Åtgång | 0,1 |
| Material | Granitkeramik |
| Serie | J Azul Grey Honed |
| Yta | Semipolerad |
| Användningsområde | Inomhus |
| Frostsäker | Ja |
| EAN-nr | 7340180909087 |


