Klinker Marazzi Group D Segni Blend Verde 20x20 cm
Pris/frp 671,04:-
699 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

D Segni Blend Verde 20x20 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den mångsidiga D_segni kollektionen med ett härligt mönster. Stengodsrevertolkning av Italiens vackra traditionella handgjorda cementplattor. För att skapa ytor och beläggningar med en välkomnande stämning men en modern grafisk design.
Varumärke
Marazzi GroupBeskrivning
Den mångsidiga D_segni kollektionen med ett härligt mönster. Stengodsrevertolkning av Italiens vackra traditionella handgjorda cementplattor. För att skapa ytor och beläggningar med en välkomnande stämning men en modern grafisk design.
OBS! nyansskiftningar är helt naturliga eftersom keramik är ett naturmaterial. Kontrollera nyanser och storleksvarianter före montering. Reklamation efter montering godkännes ej. Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt.
Recensioner
Paula OVerifierad köpare
för 5 år sedanVäldigt fina! Har inte satt dem på plats ännu, men älskar färgen. Bästa priset på bygghemma!
- Någon platta var skrapad
Egenskaper
| Varumärke | Marazzi Group |
| Art.Nr. | 456579 |
| Mönster | Enfärgad |
| Mått | 20x20 cm |
| Färg | Grön |
| Tjocklek | 10 mm |
| Bredd | 20 cm |
| Längd | 20 cm |
| Storlek | 20x20 cm |
| Antal | 0,96 m²/frp |
| Antal | 24 st/frp |
| Form | Kvadratisk |
| Typ | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Åtgång | + 10% |
| Serie | D_segni Blend |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |

