Klinker Marazzi Group Sistems Oliva Grön 30x60 cm Matt
Pris/frp 665,10:-
739 kr/m²30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sistems Oliva Rett 300x600 mm är en grön klinker ur serien Sistems. Ytan på Sistems Oliva Rett 300x600 mm är matt med halkskydd R9.
Varumärke
Marazzi GroupBeskrivning
Sistems Oliva Rett 300x600 mm är en grön klinker ur serien Sistems. Ytan på Sistems Oliva Rett 300x600 mm är matt med halkskydd R9.
OBS! Nyansskiftningar är helt naturliga eftersom keramik är ett naturmaterial. Kontrollera nyanser och storleksvarianter före montering. Reklamation efter montering godkännes ej. Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt.
Egenskaper
| Varumärke | Marazzi Group |
| Art.Nr. | 299709 |
| Mönster | Enfärgad |
| Färg | Grön |
| Mått | 30x60 cm |
| Tjocklek | 10,5 mm |
| Bredd | 30 cm |
| Längd | 60 cm |
| Storlek | 30x60 cm |
| Antal (m2/frp) | 0,9 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 5 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Åtgång | + 10% |
| Serie | Sistems |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |
