
Poolkant/Trappsteg Pronto Klinkerdäck Antique Opal Carved 30x60 cm
FRI FRAKT
789 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

Antique Opal Carved 30x60 cm
789 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klinker med rundad kant avsedd för avslut mot pool, trappsteg etc. Denna plattan har färgen Uteklinker Antique Opal Carved 30x60x2cm med rundad kant. i serien Opal Carved.
Varumärke
Pronto KlinkerdäckBeskrivning
Klinker med rundad kant avsedd för avslut mot pool, trappsteg etc. Denna plattan har färgen Uteklinker Antique Opal Carved 30x60x2cm med rundad kant. i serien Opal Carved.
Klinker med rundad kant avsedd för avslut mot pool, trappsteg etc. Enbart en sida har rundad kant, långsidan.
Egenskaper
| Varumärke | Pronto Klinkerdäck |
| Art.Nr. | PK200930602BN |
| Mönster | Sten/Trä |
| Färg | Grå |
| Mått | 30x60 cm |
| Tjocklek | 20 mm |
| Bredd | 30 cm |
| Längd | 60 cm |
| Storlek | 30x60 cm |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Poolkant/Trappsteg |
| Kant | Rak |
| Åtgång | + 10% |
| Material | Granitkeramik |
| Användningsområde | Utomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |
