
Poolkant/trappsteg Pronto Klinkerdäck Manhattan Nolita 30x60 cm
FRI FRAKT
799 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

Manhattan Nolita 30x60 cm
799 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Denna plattan har färgen Nolita i serien Manhattan. Klinker med rundad kant avsedd för avslut mot pool, trappsteg etc. Enbart en sida har rundad kant, långsidan.
Varumärke
Pronto KlinkerdäckBeskrivning
Denna plattan har färgen Nolita i serien Manhattan. Klinker med rundad kant avsedd för avslut mot pool, trappsteg etc. Enbart en sida har rundad kant, långsidan.
Egenskaper
| Varumärke | Pronto Klinkerdäck |
| Art.Nr. | PK800230602BN |
| Mönster | Sten/betong |
| Mått | 30x60 cm |
| Färg | Svart |
| Tjocklek | 20 mm |
| Bredd | 30 cm |
| Längd | 60 cm |
| Storlek | 30x60 cm |
| Antal | 0,81 m²/frp |
| Antal | 1 st/frp |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Uteklinker |
| Kant | Rak |
| Åtgång | + 10% |
| Material | Granitkeramik |
| Serie | Manhattan |
| Användningsområde | Utomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |

