
Klinker Arredo Galaxy Costatin Grå 10x60 cm
FRI FRAKT
Pris/frp 1 200:-
75 kr/stBehöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

Galaxy Costatin Grå 10x60 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ArredoBeskrivning
Klinker Galaxy. Mattglaserad platta med skarp, rak kant.
OBS! Denna klinker säljs i hela förpackningar varav 16 plattor.
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Art.Nr. | 255033 |
| Mönster | Enfärgad |
| Färg | Ljusgrå |
| Mått | 10x60 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Längd | 60 cm |
| Storlek | 10x60 cm |
| Antal (st/frp) | 16 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Åtgång | + 10% |
| Serie | Galaxy |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |

