
Klinker Bricmate J Skirting Norrvange Ivory 5x60 cm
FRI FRAKT
Pris/frp 1 145:-
383 kr/stBehöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

J Skirting Norrvange Ivory 5x60 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

J Norrvange Ivory är en frostsäker granitkeramik. Varm jordnära kulör med matt yta. Mycket naturtrogen, detaljerad och rik på variation med fossilliknande och naturliga detaljer. Inspirerad av den gotländska kalkstenen med samma namn
Varumärke
BricmateBeskrivning
J Norrvange Ivory är en frostsäker granitkeramik. Varm jordnära kulör med matt yta. Mycket naturtrogen, detaljerad och rik på variation med fossilliknande och naturliga detaljer. Inspirerad av den gotländska kalkstenen med samma namn
Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt. Tänk på att lägga till ca 10% extra i spill när du beräknar kakel- och klinkeråtgång.
Egenskaper
| Varumärke | Bricmate |
| Art.Nr. | 36809 |
| Mönster | Kalksten |
| Mått | 5x60 cm |
| Färg | Beige |
| Bredd | 4,8 cm |
| Längd | 59,8 cm |
| Storlek | 5x60 cm |
| Antal | 2,99 m²/frp |
| Antal | 5 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Åtgång | + 10% |
| Serie | J Norrvange |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |
| EAN-nr | 8435505623485 |

