
Klinker Bricmate J33 Norrvange Beige 30x30 cm
FRI FRAKT
1 100,13 kr/m²Pris/frp 838:-
1 049 kr/m²Sänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

J33 Norrvange Beige 30x30 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

J Norrvange är en granitkeramik som hämtar sin inspiration från den trendiga och exklusiva kalkstenen Norrvange från Gotland. J Norrvange är en rakskuren & frostäker granitkeramik för golv & vägg.
Varumärke
BricmateBeskrivning
J Norrvange är en granitkeramik som hämtar sin inspiration från den trendiga och exklusiva kalkstenen Norrvange från Gotland. J Norrvange är en rakskuren & frostäker granitkeramik för golv & vägg.
J Norrvange varierar i nyans och mönster vilket ger en levande kalkstenskänsla. Inspirerad av den gotländska kalkstenen med samma namn. J Norrvange är en rakskuren & frostsäker granitkeramik för golv & vägg.Genomfärgad granitkeramik är optimal vid läggning både inomhus och i offentliga miljöer.
Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt. Tänk på att lägga till ca 10% extra i spill när du beräknar kakel- och klinkeråtgång.
Varuprover skickas i 15x15 cm format för den valda färgen
Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt. Tänk på att lägga till ca 10% extra i spill när du beräknar kakel- och klinkeråtgång.
Varuprover skickas i 15x15 cm format för den valda färgen
Egenskaper
| Varumärke | Bricmate |
| Art.Nr. | 365033 |
| Mönster | Kalksten |
| Mått | 30x30 cm |
| Färg | Beige |
| Tjocklek | 9 mm |
| Bredd | 30 cm |
| Längd | 30 cm |
| Storlek | 30x30 cm |
| Antal | 0,799 m²/frp |
| Antal | 9 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Kvadratisk |
| Typ | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Åtgång | + 10% |
| Serie | J Norrvange |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |
| EAN-nr | 7350039909632 |




