
Klinker Bricmate J33 Norrvange Light Grey 30x30 cm
FRI FRAKT
1 100,13 kr/m²Pris/frp 838:-
1 049 kr/m²Sänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

J33 Norrvange Light Grey 30x30 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

J33 Norrvange Light Grey är en matt klinkerplatta med gråbeiga fossilliknande detaljer som passar utmärkt i kök och badrum. Denna granitkeramik kan även användas på golv och väggar i offentliga miljöer.
Varumärke
BricmateBeskrivning
J33 Norrvange Light Grey är en matt klinkerplatta med gråbeiga fossilliknande detaljer som passar utmärkt i kök och badrum. Denna granitkeramik kan även användas på golv och väggar i offentliga miljöer.
Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt. Tänk på att lägga till ca 10% extra i spill när du beräknar kakel- och klinkeråtgång.
Varuprover skickas i 15x15 cm format för den valda färgen
Varuprover skickas i 15x15 cm format för den valda färgen
Egenskaper
| Varumärke | Bricmate |
| Art.Nr. | 367033 |
| Mönster | Kalksten |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Färg | Grå |
| Mått | 30x30 cm |
| Tjocklek | 9 mm |
| Storlek | 30x30 cm |
| Antal | 0,799 m²/frp |
| Antal | 9 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Kvadratisk |
| Typ | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Serie | J Norrvange |
| Frostsäker | Ja |
| Yta | Matt |
| Åtgång | + 10% |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| EAN-nr | 7340180900664 |




