
Klinker Bricmate J36 Norrvange Light Grey 30x60 cm
FRI FRAKT
Rek. pris 1 029 kr/m²
Pris/frp 830,52:-
769 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

J36 Norrvange Light Grey 30x60 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

J36 Norrvange Light Grey är en ljusgrå granitkeramik med matt yta. Plattan är frostsäker och kan brukas på både golv och vägg inomhus eller i offentliga miljöer.
Varumärke
BricmateBeskrivning
J36 Norrvange Light Grey är en ljusgrå granitkeramik med matt yta. Plattan är frostsäker och kan brukas på både golv och vägg inomhus eller i offentliga miljöer.
Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt. Tänk på att lägga till ca 10% extra i spill när du beräknar kakel- och klinkeråtgång.
Varuprover skickas i 15x15 cm format för den valda färgen
Varuprover skickas i 15x15 cm format för den valda färgen
Egenskaper
| Varumärke | Bricmate |
| Art.Nr. | 452476 |
| Mönster | Kalksten |
| Färg | Grå |
| Mått | 30x60 cm |
| Tjocklek | 9 mm |
| Bredd | 30 cm |
| Längd | 60 cm |
| Storlek | 30x60 cm |
| Antal (m2/frp) | 1,08 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 6 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Tjocklek | 9 cm |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Yta | Matt |
| Åtgång | + 10% |
| Serie | J Norrvange |
| Tillverkarens Art.Nr. | 36702 |
| Frostsäker | Ja |
| EAN-nr | 8435505608147 |










