
Klinker Bricmate J612 Jura Select Ivory 60x120 cm
FRI FRAKT
Rek. pris 1 549 kr/m²
1 263,19 kr/m²Pris/frp 1 793:-
1 245 kr/m²Sänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

J612 Jura Select Ivory 60x120 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bricmate Jura Select Ivory är en ljusbeige granitkeramik inspirerad av den klassiska Jurakalkstenen. Stenen är mycket populär som bygg- och inredningsmaterial samt som bänkskiva.
Varumärke
BricmateBeskrivning
Bricmate Jura Select Ivory är en ljusbeige granitkeramik inspirerad av den klassiska Jurakalkstenen. Stenen är mycket populär som bygg- och inredningsmaterial samt som bänkskiva.
Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt. Tänk på att lägga till ca 10% extra i spill när du beräknar kakel- och klinkeråtgång.
Egenskaper
| Varumärke | Bricmate |
| Art.Nr. | 39313 |
| Mått | 60x120 cm |
| Färg | Beige |
| Tjocklek | 9 mm |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 120 cm |
| Storlek | 60x120 cm |
| Antal | 1,44 m²/frp |
| Antal | 2 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Åtgång | + 10% |
| Serie | J Jura Select Ivory |
| Användningsområde | Inomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |
| EAN-nr | 7340180903740 |






