
Klinker Bricmate J612 Norrvange Light Grey 60x120 cm
FRI FRAKT
Rek. pris 1 540 kr/m²
1 353,47 kr/m²Pris/frp 1 859:-
1 291 kr/m²Sänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

J612 Norrvange Light Grey 60x120 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

J612 Norrvange Light Grey är en ljusgrå klinker med variationer i nyans och mönster som ger en levande kalkstenskänsla. Denna granitkeramik och sättas på både vägg och golv inomhus eller i offentliga miljöer.
Varumärke
BricmateBeskrivning
J612 Norrvange Light Grey är en ljusgrå klinker med variationer i nyans och mönster som ger en levande kalkstenskänsla. Denna granitkeramik och sättas på både vägg och golv inomhus eller i offentliga miljöer.
Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt. Tänk på att lägga till ca 10% extra i spill när du beräknar kakel- och klinkeråtgång.
Varuprover skickas i 15x15 cm format för den valda färgen
Varuprover skickas i 15x15 cm format för den valda färgen
Egenskaper
| Varumärke | Bricmate |
| Art.Nr. | 36713 |
| Mönster | Kalksten |
| Mått | 60x120 cm |
| Färg | Grå |
| Tjocklek | 9 mm |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 120 cm |
| Storlek | 60x120 cm |
| Antal | 1,44 m²/frp |
| Antal | 2 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Åtgång | + 10% |
| Serie | J Norrvange |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |
| EAN-nr | 7340180900602 |





