
Klinker Lhådös Fox White Cross Cut 60x60 cm
FRI FRAKT
732 kr/m²Pris/frp 636,12:-
589 kr/m²Spara 20 %Kampanj52 tim kvar!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

Fox White Cross Cut 60x60 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fox är en rakskuren & frostsäker granitkeramik för golv & vägg. Varm jordnära kulör med matt yta. Mycket naturtrogen, detaljerad och innehåller variation med fossilliknande och naturliga detaljer.
Varumärke
LhådösBeskrivning
Fox är en rakskuren & frostsäker granitkeramik för golv & vägg. Varm jordnära kulör med matt yta. Mycket naturtrogen, detaljerad och innehåller variation med fossilliknande och naturliga detaljer.
OBS! Nyansskiftningar är helt naturliga eftersom keramik är ett naturmaterial. Kontrollera nyanser och storleksvarianter före montering. Reklamation efter montering godkännes ej. Tänk även på att en bildskärm inte alltid kan återge en plattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt. Lägg till ca 10% extra i spill när du beräknar kakel- och klinkeråtgång.
Egenskaper
| Varumärke | Lhådös |
| Art.Nr. | 87100 |
| Mönster | Sten/betong |
| Längd | 60 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Färg | Vit |
| Mått | 60x60 cm |
| Storlek | 30x60 cm |
| Antal | 1,08 m²/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Kvadratisk |
| Typ | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Serie | Fox |
| Frostsäker | Ja |
| Yta | Matt |
| Åtgång | + 10% |


