


Klinker LhådösGallery Forest Green 4,8x45
575 kr/m² 987 kr/m²Pris/frp 396,75:-
Spara 42 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En avlång klinkerplatta som funkar fint till både golv och vägg. Lyft ditt hem med en platta som vågar sticka ut. Gallery är ett uttrycksfullt kakel i en djup grön ton som fångar ljuset och skapar liv i varje rum. Den smala, eleganta storleken 4,8x45 cm ger en modern känsla och passar perfekt till både väggar och golv.
Varumärke
Beskrivning
En avlång klinkerplatta som funkar fint till både golv och vägg. Lyft ditt hem med en platta som vågar sticka ut. Gallery är ett uttrycksfullt kakel i en djup grön ton som fångar ljuset och skapar liv i varje rum. Den smala, eleganta storleken 4,8x45 cm ger en modern känsla och passar perfekt till både väggar och golv.
En avlång klinkerplatta som funkar fint till både golv och vägg. Lyft ditt hem med en platta som vågar sticka ut. Gallery är ett uttrycksfullt kakel i en djup grön ton som fångar ljuset och skapar liv i varje rum. Den smala, eleganta storleken 4,8x45 cm ger en modern känsla och passar perfekt till både väggar och golv.
Egenskaper
| Varumärke | Lhådös |
|---|---|
| Art.Nr. | 4540 |
| Mönster | Sten/betong |
| Längd | 450 mm |
| Bredd | 48 mm |
| Färg | Grön |
| Mått | 4,8x45 cm |
| Tjocklek | 9 mm |
| Antal | 0,69 m2/frp |
| Antal | 32 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rund |
| Yta | Matt |
| Användningsområde | Badrum, Kök |
| Frostsäker | Nej |