
Klinker Lhådös Gallery Glow Florida 4,8x45
FRI FRAKT
Pris/frp 578,91:-
839 kr/m²Se priset!
30 dagars prisgaranti

Gallery Glow Florida 4,8x45
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En avlång klinkerplatta som funkar fint till både golv och vägg. Lyft ditt hem med en platta som vågar sticka ut. Gallery är ett uttrycksfullt kakel i en djup grön ton som fångar ljuset och skapar liv i varje rum. Den smala, eleganta storleken 4,8x45 cm ger en modern känsla och passar perfekt till både väggar och golv.
Varumärke
LhådösBeskrivning
En avlång klinkerplatta som funkar fint till både golv och vägg. Lyft ditt hem med en platta som vågar sticka ut. Gallery är ett uttrycksfullt kakel i en djup grön ton som fångar ljuset och skapar liv i varje rum. Den smala, eleganta storleken 4,8x45 cm ger en modern känsla och passar perfekt till både väggar och golv.
En avlång klinkerplatta som funkar fint till både golv och vägg. Lyft ditt hem med en platta som vågar sticka ut. Gallery är ett uttrycksfullt kakel i en djup grön ton som fångar ljuset och skapar liv i varje rum. Den smala, eleganta storleken 4,8x45 cm ger en modern känsla och passar perfekt till både väggar och golv.
Egenskaper
| Varumärke | Lhådös |
| Art.Nr. | 4550 |
| Mönster | Sten/betong |
| Längd | 450 mm |
| Bredd | 48 mm |
| Färg | Grön |
| Mått | 4,8x45 cm |
| Tjocklek | 9 mm |
| Antal (m2/frp) | 0,69 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 32 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rund |
| Användningsområde | Badrum, Kök |
| Yta | Blank |
| Frostsäker | Nej |



