




Klinker LhådösGute Bianco 20x20
FRI FRAKT
797 kr/m² 832 kr/m²Pris/frp 510,08:-
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Skapa ett modernt och stilfullt uttryck i ditt hem med våra sten- och betongliknande klinkers i storlekarna 20x20 och 20x40. Oavsett om du vill ha en rustik känsla med sten eller en industriell touch med betong, erbjuder dessa klinkers den perfekta balansen mellan estetik och hållbarhet.
Egenskaper
| Varumärke | Lhådös |
|---|---|
| Art.Nr. | 58511 |
| Mönster | Sten/betong |
| Färg | Vit |
| Mått | 20x20 cm |
| Nominellt Mått | 20x20 cm |
| Tjocklek | 9 mm |
| Bredd | 20 cm |
| Längd | 20 cm |
| Antal | 0,64 m2/frp |
| Antal | 16 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Kvadratisk |
| Typ | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Åtgång | +10% |
| Serie | Gute |
| Yta | Matt |
| Användningsområde | Badrum, Hall, Kök |
| Frostsäker | Ja |

