
Klinker Lhådös Life Svart Marmor 20x20 cm
FRI FRAKT
1 125 kr/m²
719 kr/m²Spara 36 %Kampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

Life Svart Marmor 20x20 cm
719 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Life är matt marmorliknande klinkerplatta sin förhöjer alla miljöer.Fin marmorering vilket ger ett lyxigt intryck. Life 20x20 är en oktagton-platta som kompletteras med en passbit, Life taco 4,6x4,6. Båda dessa finns i både svart och vit.
Varumärke
LhådösBeskrivning
Life är matt marmorliknande klinkerplatta sin förhöjer alla miljöer.Fin marmorering vilket ger ett lyxigt intryck. Life 20x20 är en oktagton-platta som kompletteras med en passbit, Life taco 4,6x4,6. Båda dessa finns i både svart och vit.
Egenskaper
| Varumärke | Lhådös |
| Art.Nr. | 21011 |
| Mönster | Marmor |
| Mått | 20x20 cm |
| Färg | Svart |
| Tjocklek | 7 mm |
| Bredd | 20 cm |
| Längd | 20 cm |
| Storlek | 20x20 cm |
| Antal | 1 m²/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Oktagon |
| Typ | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rund |
| Åtgång | + 10% |
| Serie | Life |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Nej |

