
Klinker Lhådös Monza Caramel 6x24 3D R
FRI FRAKT
Pris/frp 719,28:-
999 kr/m²Se priset!
30 dagars prisgaranti

Monza Caramel 6x24 3D R
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Låt färg och glans ta plats. Denna blanka 6*24 cm klinker skapar liv och djup med sina skimrande nyanser. Perfekt för kök eller badrum där du vill kombinera elegans med funktion. Reflekterande yta och stark karaktär – vacker och tålig för vägg.
Varumärke
LhådösBeskrivning
Låt färg och glans ta plats. Denna blanka 6*24 cm klinker skapar liv och djup med sina skimrande nyanser. Perfekt för kök eller badrum där du vill kombinera elegans med funktion. Reflekterande yta och stark karaktär – vacker och tålig för vägg.
Egenskaper
| Varumärke | Lhådös |
| Art.Nr. | 64205 |
| Mönster | Enfärgad |
| Längd | 240 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Mått | 6x24 cm |
| Tjocklek | 10 mm |
| Antal | 0,72 m2/frp |
| Antal | 50 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rund |
| Yta | Blank |
| Användningsområde | Badrum, Kök |
| Frostsäker | Ja |
