
Klinker Lhådös River Light 60x60
FRI FRAKT
599 kr/m²Pris/frp 603,36:-
419 kr/m²Spara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

River Light 60x60
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skapa ett hem med balans, kontrast och modern elegans med River-serien i 60x60 cm. Lhådös erbjuder exklusivt färgerna Light och Dark – två nyanser som tillsammans ger ett tidlöst uttryck med naturlig textur och stilren yta.
Varumärke
LhådösBeskrivning
Skapa ett hem med balans, kontrast och modern elegans med River-serien i 60x60 cm. Lhådös erbjuder exklusivt färgerna Light och Dark – två nyanser som tillsammans ger ett tidlöst uttryck med naturlig textur och stilren yta.
River är tillverkad i granitkeramik med matt finish och subtil struktur, vilket gör den idealisk för både golv och väggar i kök, badrum, hall eller vardagsrum. Formatet 60×60 cm ger ett enhetligt och modernt intryck – lätt att lägga, lätt att älska.
Egenskaper
| Varumärke | Lhådös |
| Art.Nr. | 10327 |
| Mönster | Sten/betong |
| Längd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Grå |
| Mått | 60x60 cm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Antal (m2/frp) | 1,44 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 4 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Kvadratisk |
| Produkttyp | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Användningsområde | Badrum, Kök |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |



