Natursten ArtStone Nero Marquina Hexagon Polerad 5x5 cm
Pris/frp 1 159:-
2 576 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

Nero Marquina Hexagon Polerad 5x5 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ArtStoneBeskrivning
Nero Marquina, en svart marmor med vita inslag.
Nero Marquina är en klassik och elegant marmor med svart botten och vita linjer. Den passar utmärkt till både golv och vägg, badrum eller entréhall, låt fantasin flöda. Nero Marquina är frostsäker
Egenskaper
| Varumärke | ArtStone |
| Art.Nr. | CTR-MM-H15051 |
| Mönster | Marmor |
| Mått | 5x5 cm |
| Färg | Svart |
| Tjocklek | 10 mm |
| Bredd | 5 cm |
| Längd | 5 cm |
| Storlek | 5x5 cm |
| Antal | 0,45 m²/frp |
| Form | Hexagon |
| Typ | Marmor |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Yta | Blank |
| Åtgång | + 10% |
| Frostsäker | Ja |



