Inspektionsgaller Tebo Köpenhamn
Rek. pris 681 kr
607 kr
30 dagars prisgaranti

Köpenhamn
607 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Inspektionsgaller av borstat rostfritt stål typ AISI 430. Godstjocklek: 1 mm. Består av ram, lucka och magnetfästen. Fästena är justerbara för att passa olika plattjocklekar. Passar plattjocklek upp till max 15 mm.
Varumärke
TeboBeskrivning
Inspektionsgaller av borstat rostfritt stål typ AISI 430. Godstjocklek: 1 mm. Består av ram, lucka och magnetfästen. Fästena är justerbara för att passa olika plattjocklekar. Passar plattjocklek upp till max 15 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
| Art.Nr. | 345583 |
| Längd | 200 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Färg | Silver |
| Tjocklek | 1 mm |
| Produkttyp | Inspektionsgaller |
| Material | Rostfritt Stål |
| Tillverkarens Art.Nr. | 005772 |
| EAN-nr | 7391142057728 |




