Målarrulle Home ItMed Bricka 10 cm
109 kr
30 dagars prisgaranti
Med Bricka 10 cm
109 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Denna akrylrulle är perfekt för målning av lätt grova ytor. Den ger en jämn och konsekvent applicering av färg och säkerställer ett snyggt och professionellt resultat varje gång.
Hög kvalitet och effektiv applicering
Rullen är tillverkad i robusta material som gör det enkelt att hantera färgen. Den fördelar färgen jämnt och effektivt, vilket gör akrylrullen till ett oumbärligt verktyg för alla målningsprojekt.
Komplett set för enkel användning
- 1 st rullehandtag med runt grepp och ovalt hål för förlängningsskaft
- 1 st akrylrulle, 10 cm
- 1 st svart målarbricka
- Material: PP, PET och akryl
- Färg: röd och blå
Rullen är tillverkad i robusta material som gör det enkelt att hantera färgen. Den fördelar färgen jämnt och effektivt, vilket gör akrylrullen till ett oumbärligt verktyg för alla målningsprojekt.
Komplett set för enkel användning
- 1 st rullehandtag med runt grepp och ovalt hål för förlängningsskaft
- 1 st akrylrulle, 10 cm
- 1 st svart målarbricka
- Material: PP, PET och akryl
- Färg: röd och blå
Egenskaper
| Varumärke | Home it |
|---|---|
| Art.Nr. | 38390 |
| Produkttyp | Målarrulle |
| Bredd | 152 mm |
| Längd | 63 mm |
| Färg | Röd |
| Höjd | 295 mm |
| Bredd | 152 cm |
| EAN-nr | 5708614383902 |
