
Olja HillerstorpVattenbaserad 0,5 L Transparent
Nyhet
FRI FRAKT
Spara 15 %
Kampanj

Vattenbaserad 0,5 L Transparent
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hillerstorps vattenbaserade olja är lätt att applicera för en naturlig behandling av trädgårdsmöbler i trä. Den torkar snabbt och skapar en hållbar och oljig finish. Produkt som appliceras direkt på trä. Får fram den naturliga skönheten av träet och returnerar en yta med en mycket naturligt utseende med förbättrad hållbarhet.
Beskrivning
Hillerstorps vattenbaserade olja är lätt att applicera för en naturlig behandling av trädgårdsmöbler i trä. Den torkar snabbt och skapar en hållbar och oljig finish. Produkt som appliceras direkt på trä. Får fram den naturliga skönheten av träet och returnerar en yta med en mycket naturligt utseende med förbättrad hållbarhet.
Specifikation
- Färg: Transparent
- Montering krävs: Nej
Mått
- Bredd: 11 cm
- Höjd: 7 cm
- Längd: 11 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 6900 |
| Produkttyp | Olja |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 11 cm |
| Längd | 11 cm |
| Höjd | 7 cm |
| EAN-nr | 7319070069002 |
