Barntapet Galerie Wallcoverings Tiny Tots 2 G78360
599 kr
30 dagars prisgaranti

Tiny Tots 2 G78360
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En vit barntapet med motiv av olika maskiner, så som grävare och traktorer i färgerna rött, svart, grått och blått. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
En vit barntapet med motiv av olika maskiner, så som grävare och traktorer i färgerna rött, svart, grått och blått. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G78360 |
| Kollektion | Tiny Tots 2 |
| Färg | Blå |
| Mönster | Motiv/Text |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Barntapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5055430083609 |

