Barntapet Galerie Wallcoverings Tiny Tots 2 G78392
Rek. pris 599 kr
406 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Tiny Tots 2 G78392
406 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En turkos barntapet med glittriga detaljer designad i undervattenstema med motiv av sjöstjärnor, fiskar och sjöjungfrur i färgerna rosa, brunt och gul/beige. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
En turkos barntapet med glittriga detaljer designad i undervattenstema med motiv av sjöstjärnor, fiskar och sjöjungfrur i färgerna rosa, brunt och gul/beige. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G78392 |
| Kollektion | Tiny Tots 2 |
| Färg | Turkos |
| Mönster | Motiv/Text |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Barntapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5055430083920 |

