Tapet Boråstapeter Fairyland Kingdom of the Willow 8144
519 kr
509 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Fairyland Kingdom of the Willow 8144
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Barntapeten Kingdom of the Willow pryds av ett handritat mönster fullt av spännande detaljer. På håll ser du slottet och det väldiga pilträdet.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Barntapeten Kingdom of the Willow pryds av ett handritat mönster fullt av spännande detaljer. På håll ser du slottet och det väldiga pilträdet.
Tittar du närmare framträder draken, riddaren, prinsessan och mängder av andra detaljer. Välkommen till ett magiskt kungarike!Här är tapeten Kingdom of the Willow limtryckt i en varm, friskt grön nyans på vår äggskalsvita Pigment-botten.
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 8144 |
| Kollektion | Fairyland |
| Mönster | Barn, Djur & Fåglar, Grönska/natur |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 530 mm |
| Mönsterpassning | Halvförsatt |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094052925 |



