Tapet Art For The Home Granol 5357951
379 kr
215 krSänkt pris!Spara 164 kr
30 dagars prisgaranti

Granol 5357951
215 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Art for the Home erbjuder fototapeter för alla typer av interiör. Art for the Home har ett brett sortiment av fototapeter i sitt sortiment. Stilen på Art for the home tapeter är många och de flesta hittar en tapet ur deras utbud.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Art for the Home erbjuder fototapeter för alla typer av interiör. Art for the Home har ett brett sortiment av fototapeter i sitt sortiment. Stilen på Art for the home tapeter är många och de flesta hittar en tapet ur deras utbud.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 5357951 |
| Kollektion | Art For The Home |
| Färg | Vit |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Enfargade tapeter |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5400107490622 |


