Tapet Boråstapeter Pigment 2018 Natural Linen 7594
335 kr
325 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Pigment 2018 Natural Linen 7594
325 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tapet Boråstapeter Pigment 2018 Natural Linen 7594 är en tapet från kollektionen Pigment som består av enfärgade tapeter som kännetecknas av traditionell minimalism och nya designtrender.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Tapet Boråstapeter Pigment 2018 Natural Linen 7594 är en tapet från kollektionen Pigment som består av enfärgade tapeter som kännetecknas av traditionell minimalism och nya designtrender.
Matta, silkeslena och stilrent enkla. Till skillnad från färg kan du vara säker på att de 40 tapeterna i Pigment-kollektionen verkligen har den valda kulören när de kommer upp på väggen. Kollektionen har också hämtat inspiration från det nordiska ljuset som både kan vara melankoliskt och vackert på en och samma gång. Oavsett vilken stämning du vill få fram ger Pigment en enkel och naturlig enfärgad bakgrund till dina designdrömmar.
Natural Linen med sin varma beige ton passar perfekt i badrummet eller i köket tillsammans med naturliga material som sten eller kakel.
Övrigt
- EasyUp
- Tapetlängd: 10,05 m
- Tapetbredd: 53 cm
- Tvättbar och mycket god ljushärdighet
- Mönsterhöjd 0 cm
- Rak mönsterpassning
- Åtgång 4 hela våder/rulle vid normal takhöjd (2,5 m)
Rekommenderade limtyper
Hernia Trio eller limtyp för non-woven-kvalitet.
Natural Linen med sin varma beige ton passar perfekt i badrummet eller i köket tillsammans med naturliga material som sten eller kakel.
Övrigt
- EasyUp
- Tapetlängd: 10,05 m
- Tapetbredd: 53 cm
- Tvättbar och mycket god ljushärdighet
- Mönsterhöjd 0 cm
- Rak mönsterpassning
- Åtgång 4 hela våder/rulle vid normal takhöjd (2,5 m)
Rekommenderade limtyper
Hernia Trio eller limtyp för non-woven-kvalitet.
Recensioner
Roger FVerifierad köpare
för 5 år sedanBra kvalitet och prisvärt
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 7549 |
| Kollektion | Pigment |
| Färg | Beige |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | EasyUp |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | 0 cm |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7320094023260 |





