Tapet Boutique Metallic Effekt 104762
549 kr
439 krSänkt pris!Spara 110 kr
30 dagars prisgaranti

Metallic Effekt 104762
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BoutiqueBeskrivning
Non Woven-tapet från kollektionen Boutique.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Boutique |
| Art.Nr. | 104762 |
| Kollektion | Boutique |
| Färg | Silver |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Enfargade tapeter |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5011583363159 |




