Tapet Decor Maison Celine 3807-26
Rek. pris 499 kr
475 kr
429 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Celine 3807-26
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Celine är en havsnära kollektion som förenar svensk skärgård och fransk riviera med karibiska inslag.
Varumärke
Decor MaisonBeskrivning
Celine är en havsnära kollektion som förenar svensk skärgård och fransk riviera med karibiska inslag.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Decor Maison |
| Art.Nr. | 3807-26 |
| Kollektion | Tapet Decor Maison Celine |
| Färg | Blå |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7340020807030 |
