Tapet Decor Maison Modern Classics NW 3401
Rek. pris 530 kr
499 kr
449 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Modern Classics NW 3401
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kollektionen Modern Classics NW från Decor Maison. Guldkorn med anor från tre sekel. Några av dessa guldkorn återges här i sina ursprungliga toner, medan andra har fått en ny modern färgsättning.
Varumärke
Decor MaisonBeskrivning
Kollektionen Modern Classics NW från Decor Maison. Guldkorn med anor från tre sekel. Några av dessa guldkorn återges här i sina ursprungliga toner, medan andra har fått en ny modern färgsättning.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Decor Maison |
| Art.Nr. | 3401 |
| Kollektion | Modern Classics NW |
| Färg | Vit |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7340020805180 |
