Tapet Eijffinger Reflect 378052
1 315 kr
1 129 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Reflect 378052
1 129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lyx och glamour i denna exceptionella kollektion med inspiration från en frodig trädgård i tropikerna i läckra färger och häftiga mönster. Kaxiga påfåglar, stora monstera blad och eleganta ”vattenfall”, därtill några fina serier med småmönstrat, snygga som sidotapeter. Här samsas tapeter med gnistrande pärlor, mjuk sammet, skinande folie och ytor med skön, matt känsla. Färgerna går i smaragdgrönt, härliga blå toner i allt från midnatt och petrol till turkos, skinande guld, pärlemor, varma vita och coola silvertoner. Sofistikerat, vågat och lyxigt.
Varumärke
EijffingerBeskrivning
Lyx och glamour i denna exceptionella kollektion med inspiration från en frodig trädgård i tropikerna i läckra färger och häftiga mönster. Kaxiga påfåglar, stora monstera blad och eleganta ”vattenfall”, därtill några fina serier med småmönstrat, snygga som sidotapeter. Här samsas tapeter med gnistrande pärlor, mjuk sammet, skinande folie och ytor med skön, matt känsla. Färgerna går i smaragdgrönt, härliga blå toner i allt från midnatt och petrol till turkos, skinande guld, pärlemor, varma vita och coola silvertoner. Sofistikerat, vågat och lyxigt.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Eijffinger |
| Art.Nr. | 378052 |
| Kollektion | Reflect |
| Färg | Metallic |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Fri passning |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
