Tapet Eijffinger Resource 369073
789 kr
669 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Resource 369073
669 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En läcker bok med industriell design och råa material i lyxig känsla. Mönster av polerad marmor, träfiber, grovt linne och naturell bambu blandat med bark från björk eller cypress, oxiderad metall och slitet läder. Färgerna går från grafiskt svart och vitt till himlens blågrå toner, kraftigt brun, subtilt blond, naturligt grönt, frostigt rosa till guld, silver och koppar samt havets lockande turkos toner. Fantastiska tryck i dessa vackra och lyxiga tapeter för den som gillar den industriella trenden.
Varumärke
EijffingerBeskrivning
En läcker bok med industriell design och råa material i lyxig känsla. Mönster av polerad marmor, träfiber, grovt linne och naturell bambu blandat med bark från björk eller cypress, oxiderad metall och slitet läder. Färgerna går från grafiskt svart och vitt till himlens blågrå toner, kraftigt brun, subtilt blond, naturligt grönt, frostigt rosa till guld, silver och koppar samt havets lockande turkos toner. Fantastiska tryck i dessa vackra och lyxiga tapeter för den som gillar den industriella trenden.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Eijffinger |
| Art.Nr. | 369073 |
| Kollektion | Resource |
| Färg | Grå |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Fri passning |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 8715518690736 |
