Tapet Erismann Wood & Bricks 6363-01
455 kr
30 dagars prisgaranti

Wood & Bricks 6363-01
455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vit tapet med struktur. Tapeten är lik en kalkmålning som är en stor trend men den är också tidlös. Passar perfekt i ett helt rum eller tillsammans med en fondvägg.
Varumärke
ErismannBeskrivning
Vit tapet med struktur. Tapeten är lik en kalkmålning som är en stor trend men den är också tidlös. Passar perfekt i ett helt rum eller tillsammans med en fondvägg.
OBS! Tapeten måste vådvändas.
Egenskaper
| Varumärke | Erismann |
| Art.Nr. | 6363-01 |
| Kollektion | Wood & Bricks |
| Färg | Vit |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri 0 cm |
| Åtgång | 4 våder/rulle |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 4002790193517 |

