Tapet Graham & Brown Boutique Metallic 104777
379 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Graham & Brown är ett brittiskt tapetvarumärke som grundades 1946. Efter kriget sökte folket efter saker som kunde hjälpa till att ge tillvaron lite glädje och ljus. Stilen på Graham & Brown tapeter är många och de flesta hittar en tapet ur deras utbud. De har allt från vågade, dynamiska tapeter till mysiga och subtila. De har allt från print på djur till damaskmönster och vidare till ränder.
Varumärke
Graham & BrownBeskrivning
Graham & Brown är ett brittiskt tapetvarumärke som grundades 1946. Efter kriget sökte folket efter saker som kunde hjälpa till att ge tillvaron lite glädje och ljus. Stilen på Graham & Brown tapeter är många och de flesta hittar en tapet ur deras utbud. De har allt från vågade, dynamiska tapeter till mysiga och subtila. De har allt från print på djur till damaskmönster och vidare till ränder.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Graham & Brown |
| Art.Nr. | 104777 |
| Kollektion | Boutique |
| Färg | Silver |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Enfargade tapeter |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5011583363456 |



