Tapet I.C.H Textures 2059-1
Rek. pris 399 kr
379 kr
319 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Textures 2059-1
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trä, betong, tegel och ytor med fina effekter. Åtgång vid 2,4 m takhöjd: 3.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Varumärke
I.C.HBeskrivning
Trä, betong, tegel och ytor med fina effekter. Åtgång vid 2,4 m takhöjd: 3.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | I.C.H |
| Art.Nr. | 2059-1 |
| Kollektion | Textures |
| Färg | Brun |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 8429596205910 |

