Tapet Karl Lagerfeld 37880-4
959 kr
819 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

37880-4
819 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Karl Lagerfeld är en exklusiv designerkollektion från en av de stora aktörerna på världens mode scener. Karl Lagerfeld, en framstående modeprofil som förutom att lyfta fram det stora modehuset CHANEL, gjorde sina egna kollektioner med stor framgång. Hans design på tapeter består bland annat av loggan med sin egen profil, modetavlor där han skissat kläder, ”medaljonger” i ramar, solfjädrar och mycket mer.
Varumärke
Karl LagerfeldBeskrivning
Karl Lagerfeld är en exklusiv designerkollektion från en av de stora aktörerna på världens mode scener. Karl Lagerfeld, en framstående modeprofil som förutom att lyfta fram det stora modehuset CHANEL, gjorde sina egna kollektioner med stor framgång. Hans design på tapeter består bland annat av loggan med sin egen profil, modetavlor där han skissat kläder, ”medaljonger” i ramar, solfjädrar och mycket mer.
Egenskaper
| Varumärke | Karl Lagerfeld |
| Art.Nr. | 37880-4 |
| Kollektion | Karl Lagerfeld |
| Färg | Beige |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri 0 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 4000776378804 |
