Tapet Wallquest Boho Rhapsody RY31701
1 289 kr
1 099 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Boho Rhapsody RY31701
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

BOHO RHAPSODY bohemisk lyx kännetecknar den här kollektionen med charmiga tapeter för hela hemmet. Harmoni i färger och mönster med många kombinationsmöjligheter. Handritade blommor och blad, fåglar, kakelimitationer och abstrakta mönster passar fint till. En snygg serie enfärgat i linnestruktur i en mängd färger, tre textiltapeter i sobert beige eller grått samt matchande textil i bomull/lin. Färgerna går i rött, denimblått, jadegrönt och grått samt flera enfärgade i milda toner.
Varumärke
WallquestBeskrivning
BOHO RHAPSODY bohemisk lyx kännetecknar den här kollektionen med charmiga tapeter för hela hemmet. Harmoni i färger och mönster med många kombinationsmöjligheter. Handritade blommor och blad, fåglar, kakelimitationer och abstrakta mönster passar fint till. En snygg serie enfärgat i linnestruktur i en mängd färger, tre textiltapeter i sobert beige eller grått samt matchande textil i bomull/lin. Färgerna går i rött, denimblått, jadegrönt och grått samt flera enfärgade i milda toner.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Wallquest |
| Art.Nr. | RY31701 |
| Kollektion | Boho Rhapsody |
| Färg | Beige |
| Mönster | Enfärgad |
| Bredd | 68 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 cm, Förskjuten |
| Åtgång | 2 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Material | Papper |
| Längd | 8,2 m |
| EAN-nr | 0631748650259 |
