Tapet WOW 5328654
429 kr
30 dagars prisgaranti

5328654
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Skapa mönster och effekter på dina väggar med de tilltalande WOW tapeterna. De moderna och högkvalitativa tapeterna är noga utvalda för dig. WOW ger dig en perfekt matchning för varje stil och känsla.
Varumärke
WOWBeskrivning
Skapa mönster och effekter på dina väggar med de tilltalande WOW tapeterna. De moderna och högkvalitativa tapeterna är noga utvalda för dig. WOW ger dig en perfekt matchning för varje stil och känsla.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | WOW |
| Art.Nr. | 5328654 |
| Färg | Beige |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Enfärgade Tapeter |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 8711216427650 |


