Fototapet Arkiio Självhäftande Hidden Harmony IV 686x280
2 019 kr
30 dagars prisgaranti

Självhäftande Hidden Harmony IV 686x280
2 019 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | A3-700x280vFT1021sam |
| Storlek | 686x28021 cm |
| Färg | Beige/Grå |
| Mönster | Sten/Trä |
| Utförande | Självhäftande |
| Bredd | 686 cm |
| Höjd | 280 cm |
| Typ | Fototapet |
| Leverantör | Artgeist sp. z o.o |
| EAN-nr | 5903296974336 |

