Fototapet Arkiio Självhäftande Morning Walk II 490x280
1 705 kr
30 dagars prisgaranti

Självhäftande Morning Walk II 490x280
1 705 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | A3-500280vFT1085sam |
| Storlek | 490x2805 cm |
| Färg | Grön/Brun |
| Mönster | Skog |
| Utförande | Självhäftande |
| Bredd | 490 cm |
| Höjd | 280 cm |
| Produkttyp | Fototapet |
| Leverantör | Artgeist sp. z o.o |
| EAN-nr | 5903296975654 |

