Fototapet Arkiio Självhäftande Morning Walk III 588x280
1 995 kr
30 dagars prisgaranti

Självhäftande Morning Walk III 588x280
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | A3-600x280vFT1085sam |
| Storlek | 588x28085 cm |
| Färg | Grön/Brun |
| Mönster | Skog |
| Utförande | Självhäftande |
| Bredd | 588 cm |
| Höjd | 280 cm |
| Typ | Fototapet |
| Leverantör | Artgeist sp. z o.o |
| EAN-nr | 5903296975661 |

