Fototapet Arkiio Självhäftande Turquoise World Map II 490x280
1 705 kr
30 dagars prisgaranti

Självhäftande Turquoise World Map II 490x280
1 705 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | A3-500280vFT1371sam |
| Storlek | 490x2801 cm |
| Färg | Brun/Turkos |
| Mönster | Motiv/Text |
| Utförande | Självhäftande |
| Bredd | 490 cm |
| Höjd | 280 cm |
| Produkttyp | Fototapet |
| Leverantör | Artgeist sp. z o.o |
| EAN-nr | 5903296975814 |

