Barntapet Eijffinger Mini Me 399031
929 kr
739 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Mini Me 399031
739 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fin barnkollektion med lite annorlunda, coola tapeter för de mindre barnen. Gulliga skogsdjur och vilda djungeldjur, fiskar och krabbor från havets botten. Roliga prickar, regnbågar mm att matcha till. Färgerna går i pasteller men även de grå tonerna. Notera att de randiga har griffeltavel effekt (kritor medföljer ej) och några med prickar och halvmånar lyser i mörkret.
Varumärke
EijffingerBeskrivning
Fin barnkollektion med lite annorlunda, coola tapeter för de mindre barnen. Gulliga skogsdjur och vilda djungeldjur, fiskar och krabbor från havets botten. Roliga prickar, regnbågar mm att matcha till. Färgerna går i pasteller men även de grå tonerna. Notera att de randiga har griffeltavel effekt (kritor medföljer ej) och några med prickar och halvmånar lyser i mörkret.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Eijffinger |
| Art.Nr. | 399031 |
| Kollektion | Mini Me |
| Färg | Blå |
| Mönster | Prickig |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten passning 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Barntapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 8715518990317 |

