Tapet Art For The Home Soft Blush Ränder 104643
549 kr
439 krSänkt pris!Spara 110 kr
30 dagars prisgaranti

Soft Blush Ränder 104643
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Art For The Home Magazine presenterar här en non-woven kollektion i fyra aktuella trendstilar. Lätta att kombinera. Tapeterna kan användas för tapetsering av ett helt rum eller en fondvägg för att skapa effektfull design..
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Art For The Home Magazine presenterar här en non-woven kollektion i fyra aktuella trendstilar. Lätta att kombinera. Tapeterna kan användas för tapetsering av ett helt rum eller en fondvägg för att skapa effektfull design..
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 104643 |
| Färg | Rosa |
| Mönster | Randig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5011583361759 |


