Tapet Art For The Home Soft Blush Roses 104641
459 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Art For The Home Magazine presenterar här en non-woven kollektion i fyra aktuella trendstilar. Lätta att kombinera. Tapeterna kan användas för tapetsering av ett helt rum eller en fondvägg för att skapa effektfull design..
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Art For The Home Magazine presenterar här en non-woven kollektion i fyra aktuella trendstilar. Lätta att kombinera. Tapeterna kan användas för tapetsering av ett helt rum eller en fondvägg för att skapa effektfull design..
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 104641 |
| Färg | Rosa |
| Mönster | Blommig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5011583361735 |


