Tapet Boråstapeter Canvas Yellow 6126
369 kr
359 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Canvas Yellow 6126
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Den enfärgade tapeten Canvas Yellow går i en lugn, lite dämpad gul ton som känns lätt och glad. Samtidigt finns här precis rätt mängd svärta för att kulören ska bli behaglig på vägg. En ljus, solig tapet som fyller hemmet med vilsam energi. Den taktila strukturen fångar vårt nordiska ljus och ger rummet en mjuk, ombonad känsla.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Den enfärgade tapeten Canvas Yellow går i en lugn, lite dämpad gul ton som känns lätt och glad. Samtidigt finns här precis rätt mängd svärta för att kulören ska bli behaglig på vägg. En ljus, solig tapet som fyller hemmet med vilsam energi. Den taktila strukturen fångar vårt nordiska ljus och ger rummet en mjuk, ombonad känsla.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 6126 |
| Kollektion | Shades Wallp. |
| Färg | Gul |
| Mönster | Enfärgade, Yta/struktur/textil |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Random |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 0 cm |
| EAN-nr | 7320094050457 |





