Tapet Boråstapeter Idun 5823
519 kr
509 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Idun 5823
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Idun är en ljust, blommig tapet med små blommor bland diagonala bladslingor. Mönstertypen kallas trellis, efter engelskans ord för spaljé. En lantlig och hemtrevlig tapet som skapats med inspiration från traditionella broderier.Här ser du den blommiga trellistapeten Idun i en mjuk och harmonisk färgställning med gröna blommor och blad på varmvit botten.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Idun är en ljust, blommig tapet med små blommor bland diagonala bladslingor. Mönstertypen kallas trellis, efter engelskans ord för spaljé. En lantlig och hemtrevlig tapet som skapats med inspiration från traditionella broderier.Här ser du den blommiga trellistapeten Idun i en mjuk och harmonisk färgställning med gröna blommor och blad på varmvit botten.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 5823 |
| Kollektion | Nordic Folk Wallp. |
| Färg | Grön |
| Mönster | Trellis/Medaljong, Blommiga |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Straight |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 10,6 cm |
| EAN-nr | 7320094050143 |



